Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida-Viru maavanem plaanib kokku kutsuda ajakirjanike ümarlaua
Käesoleva aasta 4.veebruaril plaanib Ida-Viru maavanem Riho Breivel kutsuda Narvas kokku kahe maakonna – Ida- ja Lääne-Virumaa – ajakirjanikud, et parandada koostööd info liikumise alal kahes maakonnas.

„Ümarlaua idee tekkis juba eelmise aasta lõpus. Alanud aastal toimunud muudatus viisareziimis ja käivitunud viisade kompenseerimise mehhanism tõestas veelkord, et vajadus ajakirjanike vahelisele koostöö järele info kiires viimises lugejateni on suur,” selgitas ümarlaua vajadust Ida-Viru maavanem Riho Breivel.

Breiveli sõnul on vajadus tõhusa ajakirjanikevahelist koostööd ka seoses käesoleva aasta novembri lõpus Helsingis toimuva Mardilaadaga, mis on suurim Eestit tutvustav mess Soomes. Kuna käesoleval aastal toimuva Mardilaada teemaks on Virumaa, tuleks siin töötavatel ajakirjanikel ühiselt pingutada, et soomlased teaksid Virumaast rohkem.

Esimene Virumaa ajakirjanike ümarlaud toimub Narvas. Selle korraldamiseks on oma nõusoleku andnud Narva TV tegevdirektor Elena Violkowska. Ümarlauale on oodatud kõik Ida- ja Lääne-Virumaa ajakirjanikud.

Seoses ümarlaua toimumisega on plaanis täiendada ka infot Virumaal tegutsevate meediaväljaannete kohta. Selleks palun kontrollida oma andmeid (http://www.ida-virumaa.ee/index.php?tab =blocks/media.php&lang=est&section=1&sub=8) ja vajadusel saata andmed aadressile anti.ronk@ivmv.ee Oodatud on info mõlema maakonna meediaväljaannete kohta.Anti Ronk
22 Jaanuar 2009
  Kommentaarid