Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Narva Linnavolikogu teeb Vaivara vallale liitumisettepaneku
Täna toimuval Narva Linnavolikogu koosolekul plaanivad linnavolikogu liikmed teha ettepaneku Vaivara Vallavolikogu ja Narva-Jõesuu Linnavolikogu liikmetele läbirääkimiste alustamiseks omavalitsuste ühinemise teemal.

„Rasked ajad nõuavad julgeid otsuseid. Meie omavalitsustel, nii Vaivaral kui ka Narva-Jõesuul ning Narval on ressursse ning arenguvõimalusi, millest tunnevad puudust naabrid. Nende eeliste täiel määral rakendamine meie omavalitsustes elavate inimeste kasuks on see, mis peab meie koostööd ergutama,” edastas Narva volikogu liikmete ühissõnumi Narva linnavolikogu esimees Mihhail Stalnuhhin.

Stalnuhhin lisas, et nad loodavad väga, et Vaivara Vallavolikogu ja Narva-Jõesuu Linnavolikogu võtavad vastu nende ettepaneku ning lähiajal käivitatakse kolmepoolsed konsultatsioonid omavalitsuste ühinemise teemal.

Anti Ronk
29 Jaanuar 2009
  Kommentaarid