Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tublisid idavirulasi tunnustatakse 27.veebruaril
Kuigi Ida-Viru maavanem loobus 20.veebruarile planeeritud maavanema pidulikust vastuvõtust, ei tähenda see, et tublimad idavirulased jäävad tunnustamata. Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud pidulik koosviibimine toimub 27.veebruaril Ida-Viru Maavalitsuse saalis, kus toimub ka tublimate idavirulaste tunnustamine toeka panuse eest maakonna arengusse.

„Loodan, et kõik inimesed Eestis mõistavad mind ja ei solvu, et esialgselt planeeritud suurejooneline ürituse asendatakse palju tagasihoidlikuma vastu. Põhjus selliseks ümberkorralduseks on kõigile teada – kitsastel aegadel tuleb leida lihtsamaid lahendusi,” ütles Ida-Viru maavanem Riho Breivel.

Breiveli sõnul on riigi sünnipäeval kombeks tänada neid inimesi, kes on maakonnale tuntust toonud ja/või andnud tuntava panuse maakonna arengule.


Anti Ronk
03 Veebruar 2009
  Kommentaarid