Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu Maratoni 1223. lõpetanu saab kasutada auto
SEB Liising koostöös Silberauto ja Klubi Tartu Maratoniga paneb välja Mitsubishi Lanceri kuuajase kasutusõiguse inimesele, kes finiseerib täispika maratoni 1223-ndana.

"Tartu Maraton on rahvaspordiüritus, kus võidust olulisem on osavõtt. Otsustasime seekord premeerida võitja asemel ühte tublit suusatajat, kellel kulub raja läbimiseks tõenäoliselt pea kaks tundi rohkem kui võitjal," märkis SEB Liisingu juhatuse esimees Indrek Julge. "Kuna Tartu Maratonile on registreerunud juba üle 4000 osavõtja, siis kuulub 1223. lõpetaja tõenäoliselt vilunud suusatajate hulka. Kuid kes täpselt 1223. osutub, näeme 15. veebruaril. Samuti jätaks nuputamiseks selle, miks SEB Liising just 1223. koha saanud suusatajat premeerib."

SEB Tartu Nelikürituse autopartner Silberauto valis tubli suusasportlase jaoks auhinnaautoks just Mitsubishi Lanceri - sportliku hingega praktilise mudeli. "Lancer on Mitsubishi populaarseim mudel ning loodetavasti saab seda autot kasutav spordisõber oma harrastusele veelgi paremini keskenduda, jõudes hõlpsamini suusaradadele nii igapäevaseks treeninguks kui ka järgmisteks võistlusteks," sõnas Klubi Tartu Maraton juhataja Indrek Kelk.

Auhinna võidab maratoni 1223. kohaga lõpetanud isik. Auhind antakse üle auhinnatseremoonia ajal esialgse lõpuprotokolli põhjal 15.02.2009.a. kell 14.00. Juhul, kui hilisemate pretensioonide või täpsustuste käigus lõpuprotokolli muudetakse, siis auhinna osas otsust ümber ei tehta. Juhul, kui lõpuprotokolli järgi saab 1223. koha mitte Eesti elanik, siis kuulub auhind temast järgmisena lõpetanud Eestis alaliselt elavale isikule.

SEB alustas Klubi Tartu Maratoniga koostööd juba rohkem kui 10 aastat tagasi, 1997. aastal. Alates 2003. aastast on SEB olnud klubi peasponsoriks. SEB Tartu Neliküritust toetades aitab SEB kaasa tervisespordi levikule. Sportimine ja tervislikud eluviisid on SEB-s au sees, just rahvasport aitab tagada head tervist, toonust, rõõmsat tuju ning eemalduda mõneks ajaks argimuredest, nautida loodust, värsket õhku ning sõbralikke inimesi enda ümber.Silver Vohu
11 Veebruar 2009
  Kommentaarid