Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tunne Kelam külastab Virumaad
Homme ja ülehomme, 13.-14. veebruaril viibib Euroopa Parlamendi saadik Tunne Kelam visiidil Lääne- ja Ida-Virumaal, kus kohtub kooliõpilastega ning esineb Narvas korraldataval konverentsil “Majanduse arengud Euroopa ja Eesti tasandil”.
 
Tunne Kelami sõnul ootab ta erilise huviga juba tema visiitidel traditsiooniks kujunenud kohtumist koolinoortega.
 
“Olen kohtunud erinevates Eesti maakondades õpilastega nii eesti kui vene koolidest ja olen alati kuulnud väga huvitavaid ja inspireerivaid seisukohti selle kohta, kuidas iga inimene suudab oma pere, riigi või ühtse Euroopa nimel midagi head korda saata,” ütleb Tunne Kelam.
 
Seekord peab Tunne Kelam Kadrina Keskkooli õpilastele loengu “Ühes inimeses on jõud – suhtlemine, koostöö ja konsensus Euroopa Parlamendis” ning vastab Rakvere Eragümnaasiumis korraldataval pressikonverentsil õpilaste ettevalmistatud küsimustele.
 
Laupäeval, 14. veebruaril osaleb Tunne Kelam koostöös MTÜ-ga Peetri Väljak Narva kutseõppekeskuses venekeelsele elanikkonnale korraldataval konverentsil “Majanduse arengud Euroopa ja Eesti tasandil”.
 
Konverentsi avakõne peab majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts teemal “Eesti majanduse hetkeseis ja riigi roll kriisist väljumisel”. Tunne Kelam teeb konverentsil ettekande teemal “Euroopa Liidu vastus majanduskriisile”. Lisaks räägib konverentsil ka IRL nimekirjas Euroopa
Parlamenti kandideeriv Svetlana Baltina, kelle ettekanne kannab pealkirja “Võimalused väikeettevõtjana”.
 
 
Kaja Villem
12 Veebruar 2009
  Kommentaarid