Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

If Eesti Kindlustus jätkas 2008. aastal stabiilselt
If Eesti Kindlustus ja emafirma If P&C Insurance jätkasid 2008. aastal stabiilsete tulemustega. 2008. aastal kogus If Eesti Kindlustus kindlustusmakseid 1,21 miljardit krooni (2007. aastal 1,24 miljardit). Möödunud aastal oli If Eesti Kindlustuse kasum 184 miljonit krooni (213 miljonit).

"Kuigi majanduslangus on kahtlemata mõjutanud ka meid ning pärssinud kasvu- ja kasumivõimalusi, võivad Ifi kliendid end kindlalt tunda. Vaatamata ülemaailmsele majandusturbulentsile, on Euroopa tugevaimasse finantsgruppi kuuluv If finantsiliselt kindel ja asendamatu partner," ütles If Eesti Kindlustuse juhatuse esimees Andres Sooniste.

Kindlustusliikidest kasvas 2008. aastal eelmise aastaga võrreldes Ifis enim eluasemekindlustus (6,1%) ja kohustuslik liikluskindlustus (5,9%). If on mõlemas kindlustusliigis konkurentsitu turuliider, eraisikute varakindlustuses turuosaga 45,3% ja liikluskindlustuses 26,8%.

"Me ei tee kompromisse oma kahjukäsitluse või klienditeeninduse kvaliteedi osas. Ifi klientidel on ka rasketel aegadel hea teada, et kindlustus taastab nende endise elukvaliteedi kiirelt. Sest just ärevatel aegadel muutub stabiilsus veelgi olulisemaks edu pandiks,“ lausus Sooniste.

If grupi 2008. aasta tulemus oli jätkuvalt stabiilne ja hea. If grupi tegevuskasum 2008. aastal oli 5,337 miljardit Rootsi krooni, 2007. aastal 5,009 miljardit Rootsi krooni.

„Juba viiendat aastat järjest oleme saavutanud väga head tulemused. Ehkki kogu maailmas on hetkel keerulised ajad, siis firmad ja eraisikud kindlustavad oma vara ka majanduslikult ebakindlatel aegadel,” lausus If grupi juhatuse esimees Torbjörn Magnusson.

„Oleme teinud suuri investeeringuid kindlama tuleviku jaoks, nagu Venemaa kindlustusfirma Regioni ostmine, märkimisväärsed arengud internetilahendusteks ning mitmed uued huvitavad koostöölepingud," lisas Magnusson.

If Eesti Kindlustus kuulub Põhjamaade juhtivasse kahjukindlustusgruppi If P&C Insurance Holding Ltd, millel on üle 3,6 miljoni kliendi ning mille omanik on Sampo Plc. If Eesti Kindlustus on Eesti juhtiv kahjukindlustusselts. Ifil on ainukese kindlustusseltsina Eestis üle 210 000 era- ja ärikliendi ning If on esindatud kõikides Eesti maakondades, kokku 51 bürooga.


Eva-Grete Aljas
18 Veebruar 2009
  Kommentaarid