Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

SEB kutsub liisingukliente libedasõidu koolitusele
Talvel juhtub autoõnnetusi, mida oleks võimalik vältida, omades liikluses paremaid teadmisi ja oskusi ning suuremat ettenägemise võimet.

Pimedus, libedus ning kiiresti muutuvad tee- ja ilmaolud tuuakse tihti ettekäändeks, miks liiklusõnnetused juhtuvad - mis või kes on tekkepõhjuse taga tegelikult?

Erinevate uurimuste kohaselt on 70-95% liiklusõnnetuse tekkepõhjuste taga inimfaktor, lausus OÜ Autosõit juhatuse liige Indrek Madar. "Paljud liiklusõnnetused on võimalik ära hoida paremate teadmistega - tihti eksitakse põhitõdede vastu, seda ise teadmata. Meie koolituskursuse eesmärk ei ole teha osalejatest rallisõitjaid, vaid jagada teavet igapäevaliikluses peituvate ohtude kohta nii klassis kui ka autoroolis ja seeläbi suurendada liiklusturvalisust täiendas Madar.

"Liisingufirmana on meie huvi, et meie kliente ja liisitud vara ei tabaks õnnetused. Ka väike plekimõlkimine võib oluliselt suurendada liisingukliendi kulutusi ning põhjustada ebamugavusi. Kuigi autod on kindlustatud, tuleb kliendil tihti remonditööde ajal kanda rendiauto kulu jne. Seega toetame klientide soovi õppida ennetama ohusituatsioone liikluses, seda eriti talvisel ajal," lausus SEB Liisingu juht Indrek Julge.

Kõigil SEB Liisingu klientidel on võimalik läbida OÜ Autosõit poolt pakutav ohutu ja libedasõidu koolitus 30%-lise hinnasoodustusega. 2008. aastal pakkus OÜ Autosõit erinevaid liiklusohutusealaseid koolitusi ligi 12 000-le täiskasvanule ja 3 000-le lapsele. Koolitused toimuvad spetsiaalsetel aastaringselt kasutatavatel liberadadel.Silver Vohu
18 Veebruar 2009
  Kommentaarid