Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Peugeot 206 läbis uuenduskuuri
Tänaseks 6,5 miljonit klienti leidnud ja mitmeid auhindu võitnud Peugeot 206 järeltulijana jõuab aprillis Eestisse uus Peugeot 206 Plus, millel on kõik eeldused korrata oma eelkäija edu Eesti teedel.

„Eestis valiti Peugeot 206 Aasta autoks 2001 ning uuel Peugeot 206 Plusil on kõik eeldused oma eelkäija edu kordamiseks, saamaks sama suureks lemmikuks nii klientide kui autoajakirjanike seas,“ sõnas Rasmus Tali, Peugeot Eesti müügi-ja turundusjuht.

Uus Peugeot 206 Plus on oma eelkäijast oluliselt moodsam, pakkudes oma truudele austajatele ja klientidele isikupärast ning hea kvaliteedi -ja hinna suhtega autot.

„Peugeot 206 Plusi peamise sihtgrupina näeme noori ja hingelt noori inimesi, samuti on oluliseks sihtgrupiks naised, kes olid ka eelmise 206 suurimad austajad. Lisaks sobib 206 Plus ideaalselt neile, kes eelistavad tõeliselt mitmekülgset autot ning kelle soov on optimeerida nii sõidukile kui selle ülalpidamisele tehtavaid kulutusi“ lisas Tali.

Peugeot 206 Plus juures kohtab enamikku 206 omadustest, mida on varasemaga võrreldes edasi arendatud: detailid sulavad omavahel paremini kokku ja auto on voolujoonelisem. Nagu eelmise mudeli puhul, on ka 206 Plusi salong justkui tema reisijate „ümber ehitatud“ ning olulise uuenduse on läbinud armatuurlaud, mis on varasemast helikindlam. 206 Plusi näidikuplokk on saanud mõjutusi mootorratta näidikuplokist, lisatud on kaasaegseid iludetaile ja kasutusel on uudsed materjalid, mis kõik rõhutavad nooruslikku ja tänapäevast õhkkonda.

206 Plus on saadaval kahe erineva mootoriga: 1.4-liitrine 75 hj bensiinimootor ning 1.4 HDi 70 hj diiselmootor, mille keskmine kütusekulu on vaid 4,2 l/100 km ja heitgaaside CO2 sisaldus 110 g/km.

„Tegemist on kompaktse, lihtsasti käsitletava, väga kasutajasõbraliku ning keskkonnasõbraliku, kahtlemata väga kauni disainiga ning, mis eriti oluline - väga usaldusväärse autoga. Peugeot 206 Plusil on olemas kõik omadused lihtsa, nauditava ja muretu sõiduelamuse tagamiseks“ võttis Tali kokku uue 206 Plusi suurimad plussid.

Peugeot 206 Plus jõuab Eestis müügile käesoleva aasta aprillis ning positsioneerub hinnatasemelt Peugeot 107 ja 207 vahele.

Peugeot’ esindused asuvad Tallinnas (Sõpruse puiesteel ja Tartu maanteel), Tartus, Kuressaares, Haapsalus, Pärnus, Jõhvis, Viljandis ja Valgas.
19 Veebruar 2009
  Kommentaarid