Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tallinki laevad põikavad Tallinnast Stockholmi sõites Kariibi merelt läbi
Tallinna-Stockholmi liinil sõitvatel Tallinki kruiisilaevadel Victoria I ja Romantika toimub märtsis ja aprillis üritustesari „Kariibi mere ööd”, mille raames esinevad laevadel eksootilistest maadest pärit muusikud ja tantsijad, toimuvad salsakursused ning pakutakse Kariibi mere piirkonna roogasid ja jooke.

Tallinki müügijuhi Anneli Brandti sõnul on just varakevad see aeg, mil põhjamaalased eriti kuuma päikese alla ihkavad. „Samas pole kõigil meil ei aega ega vahendeid sõita nädalaks või mitmeks kaugele palmi alla. Kuna Tallinki kruiisid võimaldavad paaripäevast minipuhkust, tõime Kariibi mere rütmid, maitsed ja emotsioonid otse Läänemerele ehk kõigile kätte,” rääkis Brandt.

Lisaks tantsijate ja lauljate showdele saavad reisijad osaleda tasuta salsakursustel ning nautida Kariibi mere piirkonna köögist inspireeritud erimenüüsid.

„Kariibi mere ööde” nimeline üritustesari toimub kruiisilaeval Romantika 1. märtsist kuni 30. aprillini ning kruiisilaeval Victoria I teisest märtsist 23. aprillini. Samuti leiab sari aset Tallinki Riia-Stockholm liini kruiisilaevadel Regina Baltica ja Festival.
27 Veebruar 2009
  Kommentaarid