Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reet Raidur nimetati SEB Eesti Varahalduse valdkonna juhiks
SEB Grupis on investeerimiskompetents koondatud Wealth Managemendi divisjoni alla. Samalaadse Varahalduse organisatsiooni arendamine toimub ka Baltimaades. SEB Eesti Varahalduse valdkonda juhib alates 1. märtsist Reet Raidur.

Tugevalt integreeritud investeerimisprotsess on ennast SEB Grupis õigustanud ja samalaadse varahalduse organisatsiooni ülesehitamine on Baltimaades üks selle aasta prioriteete. 

"Privaatpanganduse ja SEB Varahalduse jõudude ühendamine võimaldab meil turule tuua uudseid investeerimislahendusi ja juurutada erinevaid kontseptsioone varade struktureerimiseks," märkis Varahalduse valdkonna värske juht Reet Raidur. "Meie meeskonna alustalaks on lisaks SEB Grupi tugevale toele ka Sven Kunsingu juhitav Ida-Euroopa suunaline investeerimismeeskond. Lisades sellele privaatpanganduse professionaalse klienditundmise, saame Eesti parima varahalduse organisatsiooni."


Evelin Allas
03 Märts 2009
  Kommentaarid