Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Selguvad Ida-Virumaa parim 2008.a sotsiaaltöötaja, lastekaitsetöötaja ja hooldustöötaja
Juba teist aastat tunnustavad Ida-Viru Maavalitsus ja Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit koos maakonna parimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid: sotsiaaltöötajat, lastekaitsetöötajat ja hooldustöötajat.

„Kuna praegu on kokkuhoiu aeg ja kõigil Eestis on inimestel raske, siis seda suurem koormus langeb meie sotisaalvaldkonna inimeste õlgadele. Eriti neile, kes abistavad elanikke sotsiaalsete probleemide lahendamisel ja eluga toimetulekul,” ütles Ida-Viru Maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Merike Peri ning lisas, et neid inimesi tuleb esile tõsta just käesoleval aastal, praegusel keerulisel ajal.

Selleks, et tunnustada maakonna parimat sotsiaaltöötajat, lastekaitsetöötajat ja hooldustöötajat paluvad Ida-Viru Maavalitsus ja Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit esitada oma kandidaadid.

Ettepanekud koos põhjendustega saata Ida-Viru Maavalitsuse kantseleisse (Keskväljak 1, Jõhvi 41594) ja ümbrikule kirjutada vastavalt kas "Parim sotsiaaltöötaja", "Parim lastekaitsetöötaja" või "Parim hooldaja".

Arvesse lähevad need ettepanekud, mis saabuvad Ida-Viru Maavalitsuse kantseleisse hiljemalt 18.03.2009.a.

Parimate sotsiaalvaldkonna töötajate tunnustamise üritus toimub 27.03. 2009.a Ida-Viru Maavalitsuse saalis.Anti Ronk
03 Märts 2009
  Kommentaarid