Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Peugeot pakub Eestis madalaimat liisinguintressi
Euroopa üks juhtivaid autotootjaid Peugeot alustas Eestis koostöös DnB NORD Liisinguga turu madalaima, 1,5% liisinguintressi pakkumist uue Peugeot’ sõiduauto ostjatele, mis kehtib praeguste kavade järgi vaid neile, kes sooritavad ostu enne märtsi lõppu, teatas ettevõte.

„Pakume enneolematult madalat intressi, kuna kõige suuremaks takistuseks täna uut autot osta soovival inimesel on just ostu finantseerimistingimused. Inimesed muretsevad eelkõige auto igakuise liisingmakse suuruse pärast,“ kommenteeris Peugeot Eesti müügi- ja turundusjuht Rasmus Tali.

Tali tõi näiteks Peugeot 107, mille hinnad algavad 119 500 kroonist, kasutusrendi liisingmakse, mis on vaid 1564 krooni kuus. Seda juhul, kui võtta auto liisingusse 48-ks kuuks.

Ostja saab valida kasutus- ja kapitalirendi vahel, sissemakse suurus on alates 15% ning liisingu maksimumperiood on 48 kuud, teatas ettevõte. Intress on terve liisinguperioodi jooksul fikseeritud tasemel 1,5% ning näiteks kasutusrendi puhul on auto jääkväärtus peale 4 aasta möödumist 25%.

Peugeot’ esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Kuressaares, Haapsalus, Pärnus, Jõhvis, Viljandis ja Valgas.

KW Bruun Baltic on Peugeot’ ametlik maaletooja Eestis alates septembrist 2008. Ettevõte, millel on üle 50 aasta pikkune kogemus Peugeot’ kaubamärgi turustamises, müüb Taanis, Rootsis ja Islandil kokku ligemale 50 000 Peugeot’ sõidukit aastas. Käesoleva aasta veebruarist alustas KW Bruun Peugeot’ maaletoomisti ka Lätis. KW Bruunil on Peugeot’ ja Baltikumiga seoses väga tõsised ja ambitsioonikad plaanid, olles inspireeritud hea välimuse- ja sõiduomadustega ökonoomsest Peugeot’ mudelivalikust.
04 Märts 2009
  Kommentaarid