Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Diil paiskas turule Paradiisipaketid
Diil paiskas märtsist turule Paradiisipaketid, milles ei pea maksma enam uue mobiili ja kõnede eest eraldi, sest Paradiisipakettidesse kuulub üks uhke mobiil ja iga kuu 100 minutit kõneaega.

Diili uute Paradiisipakettidega liituja saab endale uue mobiili ja igal kuul esimesed 100 minutit kõneaega helistamiseks Eesti-siseselt tavatariifiga numbritele. Pärast 100 minuti kasutamist saab helistada vastavalt kliendi valitud Diili paketi kõneminuti maksumusele. Kõneminuti hinnad algavad alates 69 sendist ning teiste Diilidega on kõneminut 0 krooni. Diili Paradiisipakettidega saavad liituda kliendid, kes toovad oma olemasoleva numbri Diili, kui ka olemasolevad Diili kasutajat, kes teevad kampaania ajal lisaliitumise. Samuti saavad kampaaniast osa Diili kõnekaardi kliendid, kes vormistavad kõnekaardi numbri ümber lepingulise paketi kasutajaks.

"Kõige soodsama Diili Paradiisipaketi maksumus on kuus vaid 99 krooni, millega kaasneb uus Nokia või Samsungi telefon ning igal kuul 100 minutit kõneaega Eestis helistamiseks. Paradiisipakett annab seega hea võimaluse võtta oma perele uus liitumine või kutsuda oma sõbrad Diili, sest sõber saab Paradiisipaketiga liitudes telefoni ja helistada saab edaspidi üksteisele 0 krooni minut", selgitas Diili ärijuht Riho Jürvetson.

Paradiisipakettidega liitudes on kliendil valida kaheksa mobiiltelefoni hulgast; Nokia 1200, Nokia 1680Classic, Nokia 2600Classic, Nokia 7070Prism, Nokia 2680Slide, Samsung B130, Samsung B320 ja Samsung B520. Iga telefoni juurde kuulub Paradiisipaketis ka igal kuul 100 minutit kõneaega.

Diili Paradiisipakettidega saab liituda Diili, Elioni ja EMT esindustes kõikjal Eestis kuni aprilli lõpuni. Täpsemat infot kampaania kohta saab Diili kodulehelt ja Diili infotelefonilt 13445.

Diil pakub mobiilsideteenuseid EMT võrgu baasil ja üheks peamiseks põhimõtteks on säästlik majandamine, mis võimaldab pakkuda klientidele odavaid mobiilikõnesid ja mobiiltelefone.


Riho Jürvetson
04 Märts 2009
  Kommentaarid