Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

SEB tähistab innovatsiooniaastat uue investeerimishoiusega
1. aprillist 28. aprillini pakub SEB kolmeaastase tähtajaga investeerimishoiust "Platinium".

Hoiuse alusvaraks on Prantsuse suurpanga BNP Paribas koostatav indeks BNP Paribas Platinium EUR Index, mis koosneb neljast populaarseid investeerimiskontseptsioone kasutavast strateegiast: toorainete, volatiilsuse, valuutavahetuse ja aktsiate strateegiast. Eelmise aasta lõpus pärjati see indeks Euroopa struktureeritud toodetest kõige innovatiivsemaks lahenduseks.

SEB raha- ja kapitaliturgude divisjoni jaetoodete müügijuht Kai Kutsar toob uue investeerimishoiuse esimese eelisena välja hea tasakaalu. "Indeksi eri strateegiad täiendavad üksteist, kuna teenivad tulu vastastikku vähesõltuvatest tuluallikatest. Samuti on heaks eeliseks eesmärk teenida tulu nii tõusvate kui langevate turgude ajal. Lisaks hoitakse tulude kõikumise vähendamiseks indeksi hinnakõikumine kolme protsendi juures," ütles Kutsar.

Uute investeerimishoiuste alguskuupäev on 29. aprill 2009 ning pikkus 3 aastat ja 19 päeva. Investeerimishoiust "Platinium" saab avada Eesti kroonides, USA dollarites ja eurodes.

Hoiusumma säilimine on 100% garanteeritud. Hoiuste lepinguid saab sõlmida 28. aprillini 2009 kõikides SEB kontorites üle Eesti.Kai Kutsar
30 Märts 2009
  Kommentaarid