Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Barack Obama õnnitles Eestit NATO liikmelisuse 5. aastapäeva puhul
"Ameerika Ühendriigid seisavad Eestiga uhkelt õlg õla kõrval nii liitlaste kui sõpradena," kirjutas Ameerika Ühendriikide president Barack Obama oma õnnitluskirjas Eesti riigipeale. "Saadan Eesti rahvale oma südamlikud õnnesoovid teie riigi NATOga liitumise 5. aastapäeva puhul."

"Teie riigi panus NATO operatsioonidesse ja pühendumus väärtustele, mis määratlevad meie allianssi, on tunnistuseks NATO pidevast muutumisest ja tõend NATO laienemise kestvast tulust," lisas president Obama.

"Me peame jääma pühendunuks meie ühisele eesmärgile ühendatud, vabast ja rahuarmastavast Euroopast ning hoidma NATO ukse avatud riikidele, mis soovivad ja jaksavad kanda liikmelisuse vastutust. Meil tuleb ka edaspidi toetada neid, kes püüdlevad NATOga liitumise poole; Eesti edu on teistele heaks eeskujuks."


Kaidi Aher
31 Märts 2009
  Kommentaarid