Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tänu kohalike elanike abile tabati Sakus poevargad
Eile õhtul üritasid kaks inimest Saku poest alkoholi varastada. Kohalikud elanikud märkasid aga kahtlaseid isikuid ning hakkasid metsa põgenenuid koos politsei ja G4S turvapatrulliga jälitama. Pärast politsei hoiatuslasku saadi kahtlustatavad kätte.

„See juhtum on hea näide tavakodanike ja politsei vahelisest heast koostööst,“ ütles Lääne-Harju politseiosakonna juht vanemkomissar Kaido Saarniit. „Olgu see ühtlasi kõikidele varastele hoiatuseks, et Sakus saadakse seaduserikkujad tänu tublidele elanikele ja politseile kindlasti kätte. Viimase paari kuu jooksul on Sakus poest kaupa varastada üritanud kümmekond isikut, kes kõik on politsei poolt tabatud,“ lisas Saarniit.

Esmaspäeval, 30. märtsil, kella 19.15 ajal teatati politseile, et kaks isikut on Sakus Tallinna maanteel asuvast poest varastanud alkoholi. Poe ees viibis samal ajal ka endine abipolitseinik, kes märkas poest väljunud kahtlase välimusega isikuid ja asus neid jälitama. Kohale kutsuti politseipatrull, kes koostöös kohalike elanike ja G4S patrulliga hakkasid vargaid taga ajama.

Ühel hetkel väljusid natuke maad eemal metsast kaks kahtlustatavat. Politseinik jooksis neile järele, hüüdes „Seis, politsei!“ Tagaaetavad ei reageerinud ning jätkasid põgenemist. Korrakaitsja jõudis ühele neist järele ning pidas kinni noore neiu. Politseinik tegi seejärel teise kahtlustatava kinnipidamiseks ühe hoiatuslasu õhku, mille peale viskus mees kõhuli lumme pikali.

Politsei toimetas Lääne-Harju politseiosakonda varguses kahtlustavatena 25-aastase Natalja ja 25-aastase Alexanderi. Mees ja naine olid Saku kauplusest varastanud 8 pudelit 0,5 liitrist brändit 1 150 krooni väärtuses. Natalja ja Alexanderi suhtes alustati kriminaalmenetlust.


Pärtel-Peeter Pere
31 Märts 2009
  Kommentaarid