Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ojuland: Nord Stream peab arvestama Eesti huvidega
Reformierakonna europarlamendi esikandidaadi Kristiina Ojulandi sõnul peab Nord Streami projekt kindlasti arvestama Eesti keskkonnakaitseliste huvidega.

"Eesti inimestel nagu ka teistel Läänemere äärsetel inimestel on seoses selle projektiga hirmud ja neid hirme ei tohi ignoreerida. Iga ruutsentimeeter sellest trassist ja iga silp selle trassi aruandest peab olema põhjalikult läbi uuritud. Meie naaber Soome peab meie argumente kuulda võtma ja nendega arvestama," toonitas Ojuland.

"Selleks, et kindlustada turvaline ja inimsõbralik elukeskkond ka tulevastele põlvkondadele, leian, et Eesti saadikute roll Euroopa Parlamendis on seista keskkonnasäästliku ja rohelise Euroopa eest. 
Vastutustundlik tarbimine ja loodusliku mitmekesisuse säilitamine peab kujunema loomulikuks osaks iga inimese elus," ütles Ojuland.

"Võrreldes muu Euroopaga on Eestis veel palju puhast ja saastamata loodust ning ainulaadse elukooslusega piirkondi. See on meie ainulaadne vara loodusturismi ja ökoloogilise mõttelaadi süvendamiseks. Oleme siis sellega Euroopas eeskujuks," lausus Ojuland.


Silver Pukk
31 Märts 2009
  Kommentaarid