Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti Post kuulutab välja postiponide, postituvide ja postikoerte hanke :-)
Postiettevõte kuulutas välja riigihanke uute transpordivahendite soetamiseks, mis on oluline nii postiveo kulude vähendamiseks kui keskkonnasäästlikkuse propageerimiseks.

Eesti Post otsib tänases majandusolukorras uusi, odavamaid ja töökindlamaid lahendusi. Loomad ja linnud on ajalooliselt olnud inimeste head sõbrad ja abimehed. „Mõtteviisi, uus on läbiproovitud vana, tasub säästupoliitika ajal taaskasutusse võtta. Eesti Posti kulutused transpordile moodustavad ühe suurema kuluartikli ettevõtte üldkuludest. Transportvahendite väljavahetamisest tulenev majanduslik efektiivsus seisneb peamiselt kütuse, remondi- ja hoolduskulude minimaliseerimises,“ kommenteeris riigihanget Eesti Post.

Uusi lahendusi postiteenuste pakkumisel toetab ka saabunud kevad. Loomade ja lindude ülalpidamiskulud aitab suures osas lahendada loodus. „Vähemtähtis ei ole ka loodust hoidev tegevus. Postiettevõtte finantsosakond tegeleb arvutustega, kui palju CO² jääb õhku paiskamata üleminekul loomsele tööjõule,“ lisas ettevõte.

Saadetiste transportimisel postkontoritesse ja klientidele tuleb uuel tööjõul läbida enam kui 30 000 kilomeetrit ööpäevas.


Eesti Post  :-)
01 Aprill 2009
  Kommentaarid