Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Keskkonnaministeerium jagab euroraha :-)
Täna, 1. aprillil on Keskkonnaministeeriumi I korruse fuajees suur konteiner seni veel kasutamata eurorahadega, mida kõik soovijad võivad võtta nii palju, kui nad kanda jaksavad, et seda oma parima äranägemise järgi kasutada.

“Elu on näidanud, et paljusid ei rahulda eurotoetuste senine kasutamise ja jagamise kord, seepärast seadsime täna eesmärgiks seni kasutamata eurotoetused kohe käiku anda,” ütles keskkonnaminister Jaanus Tamkivi.

Tamkivi sõnul on praegu väga oluline Eesti majandust elavdada ja selleks pakub hea võimaluse eurorahade kiire kasutuselevõtt. “Seda teavet, kuidas peaks keskkonnavaldkonna eurotoetusi kasutama, on väljaspool ministeeriumi piisavalt, seega anname igaühele võimaluse käed külge lüüa ja oma jõuga abiks olla,” märkis Tamkivi.

Selleks, et täna, 1. aprillil Keskkonnaministeeriumist euroraha kätte saada, tuleb juriidilistel isikutel kaasa võtta ettevõtte B-kaart ja füüsilistel isikutel ID-kaart. Rahakonteiner on avatud tööpäeva lõpuni.


Agnes Jürgens   :-)
01 Aprill 2009
  Kommentaarid