Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tabati kolm narkootikumide tarvitamise tunnustega noorukit
Eile, 2.aprillil, viisid Ida Politseiprefektuuri politseinikud koostöös Maksu- ja Tolliameti ametnikega Jõhvi ja Kohtla-Järve kahes õppe- ja ühes kasvatusasutuses läbi ühisoperatsiooni, mille käigus tuvastati kolmel noorukil narkootiliste ainete tarvitamise tunnused.

Ühisoperatsiooni eesmärgiks oli narkootiliste ja psühhotroopsete ainete võimalike omajate, tarvitajate ja nende ainetega kaubitsevate noorte väljaselgitamine õppurite-kasvandike seas.

„Ühistegevuse käigus selgitati lisaks kolmele narkootikumide tarvitamise tunnustega noorukile välja neli alaealist, kes omasid tubakatooteid. Kahel narkootikumide tarvitamise tunnustega tabatud noorukil olid kahe narkootilise aine tarvitamise tunnused, mis viitab sellele, et tegemist ei olnud esmakordsete narkootiliste ainete tarvitajatega,“ ütles politseioperatsiooni juhtinud Jõhvi politseiosakonna komissar Svetlana Safronova.

Komissari sõnul tegid ühisoperatsioonil inimeste kõrval tublilt tööd ka neli narkokoera.

„Mul on heameel tõdeda, et aasta-aastalt on üha rohkem neid koolijuhte, kes teevad kõik selleks, et nende õppeasutuses ei tarbitaks alkoholi, tubakatooteid ja narkootikume ning osalevad aktiivselt ennetustöös,“ lisas Svetlana Safronova.

„Maksu- ja Tolliametiga teeme koostööd alates 2004.aastast. Ametkondade vahelise koostöö plussiks on see, et saame nii maksimaalselt kasutada olemasolevaid ressursse, jagada kogemusi ja lihvida koostööd,“ ütles komissar.


Liivi Maalman
03 Aprill 2009
  Kommentaarid