Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Robert Randma ja Eesti Päevalehe raamatukirjastus esitleb uut romaani „Sigaret“
Homme raamatulettidele jõudev romaan „Sigaret“ räägib inimkehade külastamisest ja seiklemisest võõrastes kehades…

Sa ärkad inimtühjas majas teadmata kuidas sinna said ja taipad, et keegi on su kehas käinud ning selle üle võtnud. Sa ei mäleta oma lähiminevikku ning vaatad oma kolletavaid käsi ja mõistad, et pole midagi muud kui kest – kui riistvara, mis on programmideta kasutu. Jalutad kesklinna tänavaile ning jälgid inimesi kui numbreid ja mõtled, et kelle keha võtaksid üle siis, kui saaksid võimaluse elada ükskõik kellena. Keda tahaksid kogeda? Avad suu ja lendad välja oma liigvanast kehast ning pöörad tänaval ümber krõmps-värske uue ihu sees. Taipad, et ihaldamine ei saa iial olla nii võimas tunne, kui seda on inimkehade külastamine. Su nimi on Raul ja sa oled rändhing ning koged elu nagu ei keegi teine. Elad nii naise kui mehena, nii nooruki kui vanurina ja ei mõtle kunagi, et tahaks olla keegi teine, sest unistamine on sulle võõras. Oledki iseenda unistus.

Robert Randma sündis 24. jaanuaril 1984 Tallinnas. Ta on üks kahest kirjandusrühmituse Purpurmust Org loojast ja teda paelub absurdimaiguline reaalsus. “Sigaret” on autori esikromaan.

Raamatu on välja andnud Eesti Päevaleht ning see on saadaval parimates raamatukauplustes hinnaga 224.- krooni.
01 Juuni 2009
  Kommentaarid