Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei ning Maksu- ja tollikeskuse töötajate ühisoperatsioon oli edukas
Rapla politseijaoskonna ja Lääne Maksu- ja tollikeskuse ühisoperatsiooni aitas välja selgitada hulgaliselt erinevaid seaduserikkumisi ja koostöö kahe ametkonna vahel sujus igati positiivelt.

18.09 õhtust südaööni kaheksa tunni jooksul toimunud ühisoperatsiooni käigus kontrolliti aktiivselt transpordivahendeid eesmärgiga avastada erimärgistusega kütusekasutajaid, sala-alkoholi ja liikluseeskirjade rikkujaid. Operatsiooniraames kontrolliti ka lõbustus- ja toitlustusasutusi. Neist ühes tuvastati, et puudub alkoholi ja tubakatoodete käitlemise luba.

Kokku avastati 35 erinevat seaduserikkumist, neist 12 erimärgistatud kütuse ebaseaduslikku kasutamist, neli alkoholiseaduserikkumist, seal hulgas kolm joobes alaealist. Ülejäänud rikkumised olid liiklusvaldkonnast.


Politseioperatsioonist võttis osalisaks politseiametnikele ka abipolitseinikke, Lääne Maksu- ja tollikeskuse töötajad ning kaks teenistuskoera.
25 September 2009
  Kommentaarid