Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

SDE: Lang peab ministriametist lahkuma
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretäri Randel Läntsi sõnul peab hoolimata kaitsepolitsei vastuseisust Schengeni viisaruumi mustast nimekirjast Eesti-vastaseid küberrünnakuid õigustanud Vene poliitiku kustutanud justiitsminister Rein Lang ametist lahkuma.

Läntsi hinnangul olid Eestit ja Gruusiat taganud küberrünnakud ühed tõsisemad Venemaalt lähtunud aktsioonid meie iseseisvuse vastu ning siinkohal ei tohi teha mingeid järelandmisi. 

"Justiitsminister Lang on teinud meie riigi huvide vastase otsuse ja peab selle eest ka vastutust kandma. Kutsun reformierakondlasest ministrit oma ametist kiiremas korras tagasi astuma. Kaalul on kogu Eesti maine," rõhutas Länts.

Postimehe andmetel tegi Lang selle otsuse vahetult pärast sotsiaaldemokraatide valitsusest välja viskamist, kui ta täitis ajutiselt siseministri kohuseid.  

Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimees Eiki Nestor ütles, et kell 12 koguneb ka fraktsioon, et antud küsimust arutada.
23 September 2009
  Kommentaarid