Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere jagab oma kogemusi Leedu omavalitsustele
Rakvere osales linna energia tõhususe alaseid saavutusi tutvustava väljapanekuga Vilniuses. Täna Põhjamaade ja Euroopa Liidu esindusorganisatsioonide poolt korraldatud energiakonverentsil tutvustati Põhjamaade energiasäästualaseid kogemusi. Rakvere osales esitlusega "Rakvere suund energiatõhusale linnale". 

Rakvere linna volikogu aseesimehe, Andres Jaadla sõnul on huvi Rakvere linna energiasäästualaste tegemiste vastu suur. Rootsi suursaadik Leedus, pr Cronenberg-Mossberg ja Euroopa Komisjoni Energia- ja Transpordi peadirektoraadi esindaja, hr Karl Kellner tunnustasid Rakveret, kui nii Euroopa kui ka Leedu mõistes väikest linna, muljetavaldavate edusammude eest. 

Vilniuse konverentsil osalemise kulud kaeti konverentsi korraldajate poolt. 

Rakvere on oma kogemusi tutvustanud ka oktoobri alguses Brüsselis toimunud Avatud päevadel. Reedel, 27. novembril on Rakvere ja teiste omavalitsuste Euroopa kogemusi võimalik kuulda ka Eesti Linnade Liidu poolt korraldataval esimestel Eesti Avatud Päevadel Rakvere Muusikakoolis algusega kl 10.00.
24 November 2009
  Kommentaarid