Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Algab reklaamikonkurss Kuldmuna 2010
25. jaanuarist saab esitada töid konkursile Kuldmuna 2010, kus selgitatakse välja Eesti parimad reklaamid kolmes erinevas kategoorias.

„Lõppenud aasta oli suure osa ettevõtete jaoks murranguline, kliendini tuli jõuda senisest märksa napimate vahenditega. Seda olulisem oli, kuidas raha investeeriti,“ ütles Kuldmuna korraldaja ja Eesti Reklaamiagentuuride Liidu (ERAL) president Heily Aavik. „Hoolimata raskustest on tulnud reklaamitegijatel veelgi loovamalt läheneda ja see peegeldab ka agentuuride edukust.“

Auhinnad jagatakse välja reklaami-, disaini-, ja tänavu eraldi ka digitaalse reklaami kategoorias. Töid võivad ERALi kodulehe kaudu esitada kõik ettevõtted, loovinimesed ja reklaamiagentuurid kuni 26.veebruarini. Kuldmuna 2010 auhinnagala toimub 19. märtsil Tallinnas Nokia Kontserdimajas.

Kuldmuna 2010 raames toimub ka noortekonkurss, kus parima töö autorid sõidavad Cannes’i Rahvusvahelisele reklaamfilmide festivalile.

ERAL jagab parimatele reklaamitegijatele kuldmunasid juba 12. korda. Möödunud aastal pälvis Grand Prix Maanteeameti poolt tellitud sotsiaalkampaania „Ära unusta helkurit!“, parimaks kliendiks osutus Rakvere Lihakombinaat ning Aasta Agentuuriks valiti Kontuur Leo Burnett. Kokku esitati konkursile üle 600 töö.

1998. aastal asutatud Eesti Reklaamiagentuuride Liidu eesmärgiks on liikmete ühishuvide kaitsmine, rahvusliku reklaamiauhinna Kuldmuna väljaandmise korraldamine, tihe koostöö klientide ja kommunikatsiooniala organisatsioonidega turunduskommunikatsiooni valdkonna parema mõistmise nimel ja turunduskommunikatsiooni alase hariduse edendamine. ERALi visiooniks on parem keskkond läbi heade ideede. ERAL-i liikmeteks on 22 Eesti juhtivat reklaamiagentuuri.

Möödunud aastatel konkursile esitatud töödega saab tutvuda http://eral.vertical.ee/arhiiv
24 Jaanuar 2010
  Kommentaarid