Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere linnavalitsuse ametnikud ja juhtkond osalevad koolitusprogrammis
Täna, 18.augustil 2010, on Rakvere linnavalitsuse ametnikele ja juhtkonnale mõeldud koolitustsükli esimene õppepäev, mis käsitleb haldusmenetluse ja haldusaktide temaatikat.

Rakvere linnavalitsus ja Sisekaitseakadeemia Avaliku Teenistuse Arendus- ja Koolituskeskus (ATAK) viivad Euroopa Liidu Sotsiaalfondi toel läbi koolitustsükli, mille eesmärgiks on tõsta Rakvere linnavalitsuse ametnike haldusvõimekust ja parendada seeläbi organisatsiooni toimimist ja tulemusi tervikuna.

Koolitus koosneb kolmest moodulist, mis on jaotunud 8 õppepäevale ja mis toimuvad umbes aastase perioodi jooksul. Koolitusprogrammiga panustatakse ametnike õigus- ja avaliku halduse alaste teadmiste ühtlustamisse ja IT-lahenduste kasutamisele haldusmenetluses eesmärgiga üle minna paberivabale haldusmenetlusele organisatsioonis, mis muudab avalike teenuste kättesaadavuse kodanikele hõlpsamaks . Paberivabale asjaajamisele üleminek on ka organisatsiooni jaoks oluline verstapost.

Esimene koolitustsükkel, mis koosneb 4 õppepäevast viiakse läbi üksikute õppepäevadena augustist novembrini 2010. Rakvere linnavalitsus on õppepäevadel suletud ja sellest teavitatakse kodanikke eelnevalt.

Rakvere linnavalitsus viis 2008. - 2009. aastatel Euroopa Liidu Sotsiaalfondi toel läbi kaks koolitustsüklit, millest üks oli suunatud ametnikele ja teine juhtkonnale.

Risto Kukk
18 August 2010
  Kommentaarid