Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Keit Pentus: ostke kaupmeestelt, kes on liitunud ausa hinnastamise kokkuleppega
Riigikogu aseesimees Keit Pentus ütles Ida-Virumaal visiidi käigus narvakatega kohtudes, et soovitab kõigil teha oma ostud ainult selliste kaupmeeste juures, kes on liitunud Ausa Hinnastamise Kokkuleppega.

“Praeguseks on üle 500 ettevõtte võtnud endale kohustuse eurole üleminekul praegust hinnataset hoida ja hindu mitte tõsta. Tarbija jaoks on see selge märk – oma ostud tasub teha selliste kaupmeeste juures, kelle uksel või kassaaparaadi juures on kleeps, et selles poes euro hindu ei tõsta,” rääkis parlamendi aseesimees Keit Pentus. “Kaupmehi, kes kasutavad eurole üleminekut ära ettekäändena hindu tõsta ja hoiavad ausa hinnastamise kokkuleppest kõrvale, kavatsen mina boikoteerida. Ja soovitan seda ka kõigil teistel teha.”

Parlamendi aseesimees andis Eesti majanduse ja eurole ülemineku teemalise tunni Narva Eesti Gümnaasiumis ning külastas koos Reformierakonna fraktsiooni delegatsiooniga Balti Elektrijaama ning Sillamäe sadamat.
05 November 2010
  Kommentaarid