Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Head kultuuri- ja euroaastat, Rakvere ja Virumaa
Selja taha jääb raputav 2010. Raputav füüsiliselt ja emotsionaalselt, nii meie inimeste kui ka eriti looduse poolt. Nii heas kui ka halvas.

Jah, eks meenuta need rekordkõrged hanged siiamaani neid viimaseid elamusi, neid mõtteid, et miks ometi peavad need loodusjõud just meie linna ja maakonna peal oma rammu näitama.

Aga teisalt liiguvad mõtted ka helgemaid radu. Huvitav, kas Rakverre kerkib uuel aastal rekordiline lumelinn?

Eks need ilusamad mälestused ole ikka tugevamad. Ülendavad elamused võidavad alandava.

Suvi oli suure tähega. Tarvas oli suure tähega.

Ja muidugi Meie Poiss. Tema on omaks võetud. Talle on sall kaela pandud, et ta ei külmetaks.

Arvo Pärdi juubelisünnipäev oli hingeliselt kõige soojem päev Rakveres aastal 2010.

Ees on aga omamoodi ajaloo kordumine. 10 aastat möödub "millenniumiüritustest" ja aastatuhandevahetusega seotud paanikast IT-maailmas. Nüüd on jälle üks muutumine numbritemaailmas.Õnneks mitte liiga järsk. Loodetavasti suudame selle kõik üle elada. Loodame, et kõik, mis peab konverteeruma, konverteerub tõrgete ja segadusteta. Eks käi see ühtaegu rahanumbrite kui ka mõni kuu hiljem riigivõimu kohta.

Aga mis kõige tähtsam - algab kultuuriaasta 2011. Punk laulupidu kogub jõudsalt tuult tiibadesse, kuid ei jää kindlasti ainsaks tähelepanutõmbajaks.

Praegu aga soovigem jõudu ja palju sponsoreid meie ilutulekunstnikele, et aastanumbri vahetust kuulutav vaatemäng oleks ikka endiselt Rakvere vääriline. Ning oldagu aegsasti keskväljakul tuleakrobaate vaatamas!


Head uut aastat!Teie

Rakvere Linnavolikogu

Rakvere Linnavalitsus
31 Detsember 2010
  Kommentaarid