Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Aastavahetus Rakveres: tulemöllu jätkub ka keskväljakule
Rakvere keskväljakul saavad kõik huvilised 31. detsembril orienteeruvalt kell 23.30 osa meeleolukast elavtule-etendusest „Aastalõpp TULI“, millele järgneb presidendi kõne ja ilutulestik linnuse kohal.

Tuleetendust viib läbi neljaliikmeline tulegrupp Flameous, kes soovib etendusega tuua inimeste juurde valgust ja soojust. Tuletants kujutab erinevate põlevate instrumentide keerutamist tantsimise ajal. Tantsu traditsioon liigub kaugele sajandite taha nii Austraaliasse, Uus-Meremaale kui ka Havaile.

Flameous on tulegrupp, kes on koos tegutsenud neli aastat ja peamiseks kohtumispaigaks on Tallinn. Esinemiskohti on jagunud armsal Eesti pinnal igasse nurka.

"Rakveresse tuleme sellises kooseisus esmakordselt. Nagu kõik head artistid, nii osalevad ka tulegrupi Flameous liikmed mitmete gruppide koosseisudes," öeldakse grupi pressiteates. "2010. aasta viimasel õhtul pakume tule-etendust särtsakate efektidega. Kuuma tulega peletame Rakvere linnast ära kõik halva ja säraga toome linna uueks aastaks rõõmu ja õnne."

Keskväljakule tasub tulla juba pool tundi enne tuleetendust, kell 23, mil väljakul hakkab mängima muusika. Veerandtunnisele tuletendusele järgneb presidendi aastavahetusekõne, mis algab kell 23.50. Keskööl algab Rakvere ordulinnuse kohal saluut, mis loodetavasti kujuneb traditsiooniliselt võimsaks vaatemänguks.

Vaata grupi Flameous tegemiste kohta www.twitter.com/Flameous
31 Detsember 2010
  Kommentaarid