Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kõik soovijad on alates kella 12st teretulnud Swedbanki kontoritesse
Swedbanki eurole üleviimine on läinud plaanipäraselt ning täna kell 12-16 on erakorraliselt peamiselt sularahatehinguteks avatud üle poolte Swedbanki Eesti kontoritest.

Swedbanki jaepanga tegevdirektor Ulla Ilissoni sõnul on kontorite avamine 1. jaanuaril varem eurole üle läinud riikidest traditsiooniks saanud, mis annab inimestele kindlustunnet uue vääringu kättesaadavuse osas. „Võtame kõik kliendid kontorivõrgu esimesel europäeval rõõmuga vastu ning kinnitame, et eurode puuduse pärast keegi muretsema ei pea. Samas võib talveilma nautida ning rahavahetusega mitte kiirustada, sest kõikides pangakontorites saab krooni sularaha vahetada eurode vastu järgmised kuus kuud,“ sõnas Ilisson.

Ilissoni sõnul läks eurole üleminek Swedbankile sujuvalt. „Senised Swedbanki eurole ülemineku tegevused on läinud väga hästi ning meil on hea meel, et saime seeläbi ka pangaklientide ülemineku sujuvaks muuta. Esimesed eurod väljastati Swedbanki sularahaautomaadist juba vähem kui minut peale aastavahetust. Internetipanga peamised võimalused avanesid klientidele kella kolme ajal öösel, mis on plaanitust märgatavalt varem. Kella 11ks oli alates avamisest internetipanka sisenenud juba üle 21 000 kliendi, “ märkis Illison.
Aasta esimesel päeval on Swedbanki 64-st kontorist kell 12-16 avatud üle poolte ehk 37 kontorit üle Eesti. 2. jaanuaril avatakse kontorid kell 9 ja kell 10 ning sulgetakse kell 14 ja 15. Alates 3. jaanuarist saab kontorites taas tavapärastel aegadel kõiki tavapäraseid rahaasju korraldada.

Lisaks süsteemide üleviimisele hakkab lõpusirgele jõudma rahavahetus, mis on löönud mitmeid kontorivõrgu rekordeid. 2010. aasta neljandas kvartalis külastati Swedbanki kontoreid üle 1,2 miljoni korra. Detsembrivahetuse käigus vahetati Swedbankis rohkem kui 70 miljoni euro väärtuses kroone. Swedbanki kaaseeljaotuse klientidele väljastati kokku üle 18 miljoni euro, millest rohkem kui 3 miljonit võeti välja kontorite vahendusel.

Aastavahetuse ööl olid Eestis väljas kaks Swedbanki pangabussi, mis täna jõuavad ka väiksematesse maakohtadesse. Ajavahemikus 3.-17. jaanuar 2011 külastab pangabuss erigraafiku alusel kõiki tavapäraseid peatuseid, kus inimestel on võimalik teha kõiki pangabussis pakutavaid pangatoiminguid ning telleri abiga oma kontole krooni sularaha kanda. Täpsema info erigraafiku kohta leiab Swedbanki internetipangast aadressil www.swedbank.ee/pangabuss või klienditoe telefonil 6 310 310, mis töötab ööpäevaringselt.

Avatud kontorite nimekiri ja lahtioleku kellaajad on üleval Swedbanki kodulehel. Samuti jagab informatsiooni ööpäevaringne klienditoe telefon 6 310 310.
01 Jaanuar 2011
  Kommentaarid