Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Paralleelkäibe ajal on Nordeas euro müntide sisse- ja väljamaksed tasuta
Krooni ja euro paralleelkäibe perioodiks 1. kuni 14. jaanuarini 2011 on euro müntide sisse- ja väljamakse Nordea panga klientidele ilma teenustasuta. Samas ei pea kroonide vahetamisega eurodeks kiirustama ning igaühel on võimalus ja vabadus teha vastavad toimingud endale sobival ajal ja tempos.

„Kroon ja euro kehtivad 1. jaanuarist 2011 kaks nädalat üheaegselt. Hõlbustamaks üleminekut kroonilt eurole on müntide sularaha sisse- ja väljamaksed kõigis Nordea kontorites paralleelkäibe perioodil 1. kuni 14. jaanuarini 2011 tasuta,“ ütles Nordea Panga jaepanga juht Olavi Pakkonen.

„Kiire ei ole ka kätte jäänud sularahakroonide vahetusega. Igaüks saab seda teha endale sobival ajal ja tempos. Kroone, olgu need paberkupüürid või mündid, saab panga kontorites lisatasuta eurodeks vahetada veel järgnevat pool aastat,“ sõnas Pakkonen.
01 Jaanuar 2011
  Kommentaarid