Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Sõiduteed on libedad, esineb samuti läbimatuid lõike

Varahommikul enne kella kuut sadas kerget lund põhiliselt Saare, Harju, Rapla, Lääne-Viru ja Jõgeva maakonnas. Tugevam oli lumesadu Ida-Viru ja Võru maakonnas. 

Põhi- ja suuremate tugimaanteede katted olid valdavalt soolalumesegused ja lumised. Piirkonniti olid sõidujäljed küll puhtad, kuid kohati libedad ning kaetud kerge lendleva lumega. 

Libedust esines peamiselt Lääne-Viru, Järva, Jõgeva, Tartu ja Viljandi maakonnas. 

Lagedamatel teelõikudel oli teedel tuisuvaalusid. Sõidujälgede ja –radade vahel, teede laiendustel ja tagasipöördekohtadel oli kinnisõidetud lund ja soolalumesegu. 

Kõrvalmaanteedel tuleb jätkuvalt arvestada lumiste, libedate ja kitsendatud teeoludega. Väiksematel kõrvalmaanteedel võib piirkonniti esineda ka pinnatuisu tõttu läbimatuid lõike. 

Eriti ettevaatlik tuleb olla kõrgetest lumevallidest piiratud nähtavusega ristmikel ja tagasipöördekohtadel ning raudteeülesõitudel.

Ilm oli pilves, pea kõikjal esines pinnatuisku, kohati ka tuisku. Tuisk oli tugevam Harju maakonnas Keila ja Paldiski piirkonnas ning Ida-Viru maakonnas. Lumesajus ja tuisus oli nähtavus piiratud nii autorataste alt lendleva lume kui ka saju tõttu.
Teepinna temperatuurid jäid vahemikku -4 kraadist kuni -8 kraadini.


Maanteeinfokeskus

02 Jaanuar 2011
  Kommentaarid