Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Töötukassa ja Tartu Ülikooli Kliinikum sõlmivad koostööleppe
Esmaspäeval, 10. veebruaril allkirjastavad Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige Mart Einasto koostööleppe.

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul võimaldab koostöö Lõuna-Eesti ühe suurema tööandjaga pakkuda töötukassa klientidele mitmekülgseid töö- ja praktikavõimalusi. Veel lisas ta, et head koostööd kliinikumiga on teinud lisaks töötukassa Tartumaa osakonnale ka Põlvamaa, Jõgevamaa ning Võrumaa osakonnad, mis näitab, et tegemist on väga olulise tööandjaga kogu regiooni jaoks.

Senise koostöö raames on töötukassa suunanud kliinikumi mitmeid inimesi. Töövahenduse osas on olnud kõige tihedam koostöö toitlustusteenistusega, lisaks on vahendatud tööpakkumisi ka kontoritöötajatele ja teistele tugiteenuseid pakkuvatele ametikohtadele (kokk, lukksepp, laohoidja, autojuht, elektrik jm).

Leping võimaldab Tartu Ülikooli Kliinikumil töötukassa ruumides läbi viia tööotsijatele infotunde ja värbamisüritusi. Vajadusel osutab töötukassa kliinikumile eelvalikuga töövahendusteenust. Kliinikum võimaldab vabade töökohtade olemasolul töötukassa klientidel läbida enda juures proovitööd ja tööpraktikat.

Koostöö tulemuslikkuse hindamiseks kohtuvad tööandja ja töötukassa esindaja edaspidi vähemalt kord kvartalis. Samuti on Eesti Töötukassa esindaja igal ajal valmis tutvustama ettevõtte töötajatele töötukassa pakutavaid teenuseid.

Kliinikumi juhatuse liikme Mart Einasto sõnul ootab kliinikum töötajaid, kes on huvitatud töötamisest hooldus-, toitlustus- ja puhastusteenuste valdkonnas. Kliinikum vajab antud hetkel enim õdesid, hooldajaid, puhastajaid ja toitlustusala töötajaid.

1804. aastal asutatud Tartu Ülikooli Kliinikum on Eesti ainus ülikoolihaigla. Eesti suurima haiglana on Tartu Ülikooli Kliinikumil mitu eri funktsiooni. Lisaks ravitööle on kliinikum diplomieelse õppe baasiks, samuti toimub siin suures mahus diplomijärgne õpe. Siin kohaldatakse uusi ravimeetodeid ja ravimeid. Kliinikum osutab ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi kõikidele Eesti elanikele, olles ka ainus raviasutus Eestis, kus viiakse läbi neeru, luuüdi, maksa- ja kopsusiirdamise operatsioone.
Kliinikumi missioon on tagada kõrgetasemelise integreeritud ravi-, õppe- ja teadustööga Eesti meditsiini kestmine ja areng.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal, mil allkirjastati lepped AS G4S-iga, AS ISS Eestiga ja Rakvere Lihakombinaat/Tallegg/EKSEKO-ga. Eelmisel aastal sõlmiti koostöölepped EE Narva Elektrijaamad AS-iga, Hoolekandeteenused AS-iga, Selver AS-iga ja AS Sanatoorium Tervis ja OÜ Kontaktikeskusega. Töötukassa eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.
07 Veebruar 2014
  Kommentaarid