Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

IRLi Aasta Tegija on Lagle Parek
IRLi suurkogul kuulutati IRLi Aasta Tegijaks 2013 pikaaegne IRLi liige ja IRLi eelkäija Eesti Rahvusliku Sõltumatuse partei (ERSP) esimene esimees Lagle Parek.

IRLi esimees Urmas Reinsalu ütles, et möödunud aastal tähistasime Eesti Rahvusliku Sõltumatuse partei (ERSP) 25 aastapäeva ja Lagle Parek on ka täna veendunud kodanikuühiskonna eest seisja. „Tänane vaba Eesti on ERSP aadete nägu. Lagle ja tema kaaslaste tegevus ERSP asutamisel märkis seda, et Eestis tekkis taas julgus sõnastada rahva poliitilised sihid. Soovin tänada Laglet ja teisi ERSP asutajaliikmeid selle eest, et Eesti riik ja Eesti kodakondsus taastati just järjepidevuse alusel,“ ütles IRLi esimees Urmas Reinsalu

Täna anti välja ka IRLi kuldmärgid panuse eest erakonna arengusse. Kuldmärgid pälvisid Priit Sibul, Kert Karus, Alar Karu, Kurmet Müürsepp, Georg Linkov, Heiki Hepner,Trivimi Velliste.


Kaido Kukk
08 Veebruar 2014
  Kommentaarid