Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu linna koolides laiendatakse loodusainetes aktiivõpet
Tartu linnavalitsuse haridusosakond otsib loodusainetes aktiivõppe programmide läbiviijat, kes viiks loodusainete õpetamise klassiruumidest välja ning muudaks sellega õpiprotsessi õpilastele huvitavamaks..

„Aktiivõppe võimaluste laiendamine ja mitmekesistamine, mis meil tulevaste koostööpartneritega ees seisab, on oma mahult ja ulatuselt suurim sellelaadne ettevõtmine Tartus. Kindlasti aitab see oluliselt õpiprotsessi huvitavamaks muuta," ütles haridusosakonna juhataja Riho Raave.

Linn kuulutas välja riigihanke loodusainetes aktiivõppe programmide pakkuja leidmiseks Tartu üldhariduskoolide õpilastele. Hankel osalejad peavad pakkuma igas põhikooliastmes ja gümnaasiumis vähemalt 5 aktiivõppe programmi loodusainetes, mis on seotud riikliku õppekava t äitmisega ning viima aktiivõpet läbi ka lähtuvalt kooli valikutest. Samuti tuleb neil perioodi vältel välja töötada uusi aktiivõppe programme. Parima pakkujaga sõlmitakse hankelepingu kuni 31. augustini 2015.

„Aktiivõppe programme tellime k õikidele Tartu linna põhikoolidele ja gümnaasiumitele. Koolid saavad etten ähtud tundide mahu piires programmide pakkuja esitatud nimekirjast ise teha valiku, lähtudes oma õppekavast ja õpilaste huvidest,“ kommenteeris haridusosakonna juhataja Riho Raave.
26 Veebruar 2014
  Kommentaarid