Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei avastas autost suures koguses salasuitsu
Täna varahommikul kontrollisid Jõhvi politseinikud Kohtla vallas sõiduautot, millest leidsid 10 000 naaberriigi maksumärkidega salasigaretti.

7. märtsil said Jõhvi politseinikud teate, et Kohtla vallas ühe logistikakeskuse lähedusse oli pargitud kahtlane sõiduauto Opel. Kuna piirkonnas on sagedased kütusevargused veoautodest, siis palus turvafirma auto ja juhi kontrollimisel abi.

Sõiduauto kontrollimisel leidsid politseinikud kilekoti, milles oli Venemaa maksumärkidega 500 Winston sigaretipakki. Samuti leiti autost valge pulbriga minigripp kotike.

„See on viimase aja üks suuremaid koguseid salasuitsu, mis on just sõiduautost avastatud. Mis asjaoludel mees öisel ajal piirkonnas toimetas või kust suitsud pärit on, selgub alles väärteomenetluse käigus,“ ütles Jõhvi politseijaoskonna juht Urmas Sibrits.

Samuti selgub ekspertiisi käigus roolis olnud 26-aastase mehe joove ja valge pulbri koostis.
07 Märts 2014
  Kommentaarid