Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

IRL esinumber Euroopa Parlamendi valimisteks on Tunne Kelam
Täna Tallinnas Õpetajate Majas kogunenud IRLi volikogu kinnitas europarlamendi valimiste nimekirja esinumbriks praeguse Euroopa parlamendi liikme Tunne Kelami. Temale järgnevad nimekirjas riigikogu esimees Ene Ergma ja riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson.

Tunne Kelami sõnul on IRL Europarlamendi valimisteks välja pannud väga tugeva nimekirja, mis on hea kombinatsioon kogemusest ja uutest inimestest. „Meie peamine eesmärk on Eesti julgeoleku tugevdamine Euroopas. Selleks on meil vaja usaldusväärseid liitlasi, kes Eesti probleeme mõistavad ja on valmis meid toetama. IRL on teinud valimisteks head ettevalmistustööd – meil on sisukas ja realistlik programm, mis taotleb Euroopa ühispoliitikate tugevdamist, euroopalike väärtuste kaitset tegelikkuses ning liigse reguleerimise lihtsustamist,“ rääkis Kelam.

IRLi Europarlamendi valimisnimekirja järjestus on järgmine:

1. Tunne Kelam
2. Ene Ergma
3. Marko Mihkelson
4. Anvar Samost
5. Eerik Kross
6. Yoko Alender
7. Mihhail Lotman
8. Liisa Pakosta
9. Tõnis Palts
10. Tarmo Kruusimägi
11. Linda Eichler
12. Mart Nutt

Kaido Kukk
16 Märts 2014
  Kommentaarid