Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tarbijakaitseamet ootab nõudeid GoldTraveli vastu 11. aprillini
Tarbijakaitseamet tuletab meelde, et ootab reede, 11. aprillini eraisikutest tarbijate nõudeid seoses reisibüroo GoldTravel OÜ pakettreisidega, mis on reisiettevõtja maksejõuetuse tõttu ära jäänud või jäävad ära. Tähtajaks esitamata nõudeid ei rahuldata.

Avalduse esitamiseks on tarbijakaitseamet töötanud välja spetsiaalsed vormid. Avaldus koos koopiatega nõuet tõendavatest dokumentidest (reisileping/vautšer/arve ja maksekinnitus) tuleb esitada ametile aadressil Rahukohtu 2, 10130 Tallinn või e-posti aadressile info@tarbijakaitseamet.ee. Avaldusele tuleb lisada ka oma pangakonto number.

Juhul, kui on ostetud üksikuid reisiteenuseid (nt ainult lennupilet või ainult majutus) või kui maksja on juriidiline isik, ei kuulu nõue tagatisrahast hüvitamisele.

GoldTravelil on 13 000 euro suurune tagatis, mille kasutamise üle otsustab vastavalt turismiseadusele tarbijakaitseamet.

Tarbijakaitseamet kuulutas 21. märtsil välja GoldTraveli maksejõuetuse reisiettevõtja suutmatuse tõttu täita pakettreisilepingutest tulenevaid kohustusi tarbijate ees. Seoses sellega jäävad ära kõik reisifirma vahendatud ja tulevikus toimuma pidanud reisid.
08 Aprill 2014
  Kommentaarid