Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

EAS korraldab energiatõhususe seminarid majutussektorile
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) korraldab kolm energiatõhususe seminari, mille eesmärk on kaardistada majutusettevõtjatele olulised energiateemalised probleemid ja kitsaskohad ning leida võimalikke lahendusi.

EASi turismiarenduskeskuse direktor Tarmo Mutso sõnul on turism energia- ja ressursimahukas sektor. „Kasvavate energiahindadega on järjest olulisem leida võimalusi, kuidas saaks energiat tõhusamalt kasutada. Energiasäästuga vähenevad rahalised kulutused ja keskkonnale avaldatav surve,“ lisas Mutso.

Seminaridele on oodatud majutusettevõtete igapäevaselt energiateemadega tegelevad inimesed -hooldusjuhid, majandusjuhid. Käsitlemist leiavad kütte, ventilatsiooni ja jahutuse, taastuvenergia, välispiirete, valgustuse, süsteemide juhtimise ning veekasutamise ja kanalisatsiooniga seotud energiasäästulahendused.

Seminarid toimuvad 11.aprillil, 9.mail ja 26.septembril ning vajalik on eelregistreerimine. Lisainfo: http://www.eas.ee/et/eas/yritused?task=displayevent&id=1683
10 Aprill 2014
  Kommentaarid