Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Euroopa Parlamendi kandidaatide videod on tänasest avalikud portaalis valimised.err.ee
Alates esmaspäeva hommikust on ERRi valimisteportaalis valimised.err.ee üleval ETV stuudios möödunud nädalal salvestatud videod Euroopa Parlamendi kandidaatidega. Kui sügiseses projektis "Vali mind!" sai iga kohalike omavalitsuste valimistel osalev kandidaat salvestada oma pöördumise, siis "Vali mind Euroopasse!" on lahendatud intervjuude võtmes.

Intervjuud Euroopa Parlamendi kandidaatidega viisid läbi viis Tallinna Ülikooli tudengit, kes läbisid enne salvestusi kolmenädalase koolituse. Igaks intervjuuks oli aega täpselt viis minutit, osalenud kandidaate oli kokku 60.

Intervjuud leiab valimised.err.ee avalehelt kandidaatide fotodele klikates. Intervjuu andnud kandidaatide pildid on märgitud video-ikooniga.

Kogu valimiskajastuse kõrval on täna avanenud portaalis tulekul juba traditsiooniks kujunenud valijakompass, seekord üle-Euroopaline, kus oma hoiakuid saab võrrelda lisaks Eestile ka teiste riikide erakondadega.

Veel lisandub rubriik "Valimiste valvurid", kus seekord juhitakse hea valimistava täitmise kõrval kandidaatide tähelepanu olulistele teemadele, mis Euroopas olulisel kohal seisavad, kuid samal ajal Eestis tähelepanuta on jäänud.

Valimised.err.ee kannab üle ETV, Vikerraadio ja Raadio 4 debatid, samuti üle Eesti toimuvad avalikud debatid Euroopa Parlamendi kandidaatide vahel.

Lugeja leiab samast ka kasulikku teavet Euroopa ja valimiste kohta, värsked valimisuudised, videod ja galeriid.
21 Aprill 2014
  Kommentaarid