Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Täna toimub XIV Narva Kevadlaat
Laupäeval, 3. mail algusega kell 10.00 toimub Narva kindluse sisehoovis Narva Kutseõppekeskuse korraldatav neljateistkümnes Narva Kevadlaat.

Traditsioonilisel Narva Kevadlaadal korraldavad Narva Kutseõppekeskuse spetsialistid, õpetajad ja õpilased mitmesuguseid meistriklasse ja esitlevad ning müüvad oma tooteid. Laadaplatsil on võimalik suhelda ka Narva Kutseõppekeskuse vastuvõtukomisjoni töötajatega, kes on lahkesti nõus tutvustama pakutavaid erialasid ja õppimisvõimalusi. “Lisaks on meie toitlustuse õppekavarühma spetsialistid koos õpilastega enda kanda võtnud laadaliste toitlustamise. See annab õpilastele suurepärase võimaluse saada praktiline kogemus suurüritusel, teisest küljest näevad aga laadalised, et Narva Kutseõppekeskuses ei käi töö ainult kooliseinte vahel,” ütles Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist Karén Sukiasyan.

Lisaks Narva Kutseõppekeskusele on laadal esindatud Eesti, Läti ja Leedu kauplejad ning käsitöölised. “Praeguseks hetkeks on registreerunud üle 200 erineva kaupleja, kelle hulgas on ka näiteks Läänemaa, kes tutvustab kohalikke turismivõimalusi. Samuti on kohal piirkonna hotelli- ja SPA-teenuste pakkujad,” sõnas Karén Sukiasyan.

Lisaks rikkalikule kaubavalikule on laadakülastajatel võimalik osa saada vahvast meelelahutusprogrammist. “Külastajad saavad näha erinevaid meelelahutuskollektiive Narvast, Ida-Virumaalt, Tallinnast ja Narva Kutseõppekeskusest. Nii lastel kui täiskasvanutel on võimalik osa võtta erinevatest võistlustest ja loosimistest,” lisas Karén Sukiasyan.
03 Mai 2014
  Kommentaarid