Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu linnavalitsus toetab linna videovalve uuendamist
Tunaeilsel kohtumisel Politsei- ja piirivalveameti peadirektori Elmar Vaheriga kinnitas linnapea Urmas Klaas, et Tartu linnavalitsus on valmis rahastama videovalve uuendamist Tartu linnas.

Seoses politsei juhtimiskeskuse kolimisega Jaama tänavale kujundab Lõuna prefektuur ümber videovalve tehnilise toe. Uuendamise järel paraneb muuhulgas oluliselt videosalvestiste kvaliteet, mis aitab suurendada kuritegude avastamist ning mõjub positiivselt turvalisusele.

Linnavalitsus finantseerib ka 5 uue videokaamera soetamist, mis on portatiivsed, nii et nende asukohta on võimalik vajadusel muuta. Linnapea Urmas Klaasi sõnul panustab linnavalitsus videovalve uuendamisse, sest linnavalitsus tähtsustab turvalisemat elukeskkonda. Videovalve uuendamine läheb maksma 29 000 eurot.

Kohtumisel oli jutuks politseipatrullide töö ja turvalisuse tagamine linnas tervikuna. PPA peadirektor Elmar Vaher ja Lõuna prefekt Tarmo Kohv kinnitasid, et politsei suurendab patrullide arvu Tartus, suunates jõudusid kriitilistele aegadele ja kohtadesse. Linnapea Urmas Klaas rõhutas vajadust pöörata rohkem tähelepanu kesklinna turvalisusele, seda eriti nädalalõppudel.
12 Juuni 2014
  Kommentaarid