Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Peotuli süüdatakse pühapäeval Tartus
XXVI laulu- ja XIX tantsupeo tuli süüdatakse pühapäeval 15. juuni päikesetõusul Tartus, Raadil. Kell 10 algab ka peotule teelesaatmine Raekoja platsil, kus tõrvik antakse pidulikult üle TuleTulijatelekes alustavad teatesõiduna kulgevat, üle 1000 kilomeetri pikkust teekonda Tallinnasse Piduliku üleandmisel.astuvad üles Tartu koorid ja pillimängijad ning

Tuli süüdatakse Raadi mõisa juures päikesetõusul ja see viiakse laulupidude ajalooga seotud Tartu olulistesse paikadesse. Kell 10 jõuab peotuli Toomkiriku suurde, kus laulab TÜ Kammerkoor ja linnarahval on võimalus tuld tervitada.

Raekoja platsil mägivad kella 10-st Tartu Tamme Gümnaasiumi vilistlasorkester, puhkpilliansambel Roheline Raamat, laulavad naiskoor Emajõe Laulikud, Tartu Meeskoor Akadeemiline Emajõgi, Tartu Akadeemiline Meeskoor, TÜ Akadeemiline Naiskoor, A. Le Coq'i kammerkoor ja rahvas. Tantsib ansambel "Tarbatu" Jaanus Randma juhendamisel. Kõigil huvilistel on võimalus oma silmaga vaadata TuleTulemisel osalevaid jalgrattaid ja saatetehnikat.

Kui tuli on jõudnud Toomelt rongkäiguga Raekoja platsile, antakse see pidulikult üle esimestele jalgratastel startivatele tuleviijatele, kes alustavad TuleTulemist 2014. Esimene tulevahetuspunkt on juba Riia maantee ringteel.
12 Juuni 2014
  Kommentaarid