Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Narva Kutseõppekeskust asub juhtima Riina Veidenbaum
Narva Kutseõppekeskuse uueks direktoriks saab koolis üle seitsme aasta õppedirektorina töötanud Riina Veidenbaum. Vastav tööleping jõustub 25. juunist 2014. Veidenbaum valiti haridus- ja teadusministeeriumi konkursikomisjoni poolt ametisse kuue kandidaadi seast.

Enne Narva Kutseõppekeskusesse ametisse asumist 2007. aasta veebruaris töötas Veidenbaum seitse aastat Lääne-Viru Maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonnas inspektorina ja seejärel üle viie aasta sama osakonna juhatajana.

„Suuri muudatusi koolielus toimuma ei hakka, jätkame seatud sihtide nagu näiteks ettevõtjatega koostöö ning rahvusvahelise suhtluse arendamist: meil on õpilaste praktikateks ja töötajate sta˛eerimiseks loodud koostöösuhted juba rohkem kui kümnes riigis ning sügisest on kõiki keskhariduse baasil õpetatavaid erialasid võimalik omandada ka töökohapõhiselt,“ kommenteeris Riina Veidenbaum.

Vajadus uue direktori leidmiseks tekkis selle aasta veebruaris, kui õppekeskuse juht Jüri Sasi valiti haridus- ja teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna juhatajaks. Uue juhi leidmiseni asus seejärel direktori ülesandeid täitma finantsjuht Maris Heimo.
18 Juuni 2014
  Kommentaarid