Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Raplamaal hukkus liiklusõnnetuses 38-aastane naine
Eile, 26.juulil, kella 23 paiku sõitis 39-aastase mehe juhitud sõiduauto Chrysler Raplamaal, Märjamaa vallas, Maidla–Ollimäe tee esimesel kilomeetril teelt välja. Sõiduk kaldus sirgel teel teelt välja ja rullus küljele. Sõidukis kaasreisjana viibinud 38-aastane naine paiskus sõidukist välja ja hukkus sündmuskohal. Sõidukit juhtinud mehel tuvastas politseipatrull joobetunnused. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab välja kriminaalmenetlus.

Rapla politseijaoskonna välijuhi Margit Härma sõnul on selle sündmuses kaks äärmiselt olulist asjaolu:
„Esmalt tuletame meelde, et alkoholijoobes juhtimine on lubamatu. See, et tegemist on väikese vahemaa või madala liiklustihedusega kõrvalise teega, ei vähenda kuidagi selle tegevuse ohtlikkust. Lisaks sellele tuleb nii sõitjal kui ka kaasreisijal kinnitada turvavöö, sest see on vähim, mida iga liikleja enda kaitseks teha saab,“ tuletas Härm meelde.
27 Juuli 2014
  Kommentaarid