Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

RSA Kindlustus: Õigeaegne reisikindlustus katab vulkaanipurskest tingitud tõrked
Juhul kui lennureis on broneeritud enne ohuolukorrast teavitamist, siis katab RSA Reisikindlustus vulkaanipurskest põhjustatud reisitõrkekahju, kui näiteks lend ära jääb, teatas RSA Kindlustus.

Islandi Bárðarbunga vulkaani ümbruses on viimasel ajal suurenenud seismiline aktiivsus ning täna öösel registreeriti piirkonnas 500, peamiselt väikest maa-alust tõuget. Igapäevaseid Islandi Ilmateenistuse ülevaateid saab lugeda siit ning lennuliiklust puudutavat ohukaarti saab vaadata siit.

„Reisitõrke kindlustusjuhtumiks on reisi tühistamine või katkemine, sh regulaarse transpordivahendi hilinemine või käigust ärajäämine ilmastikuolude tõttu. RSA Kindlustuse klientidel, kes on poliisi sõlminud enne, kui teatati vulkaani aktiviseerumisest ja kellel sellest tulenevalt võib tekkida takistusi lennureisidel, on kindlustuskaitse,“ selgitas RSA Kindlustuse reisikindlustuse riskijuht Kaja Pukk.

Pukk lisas, et lennuliiklusele anti kõrgeim võimalik hoiatus 24. augustil, et lennud võivad ära jääda ja võib tekkida reisitõrge. „Kindlustuskaitse ei kehti kunagi ühelgi juhul, kui poliisi sõlmides on võimalus kahju tekkimiseks juba teada. Hüvitame kahju, kui tegemist on sündmusega, mida kliendil oli poliisi sõlmides võimatu ette näha ja tegemist on ootamatu ja ettenägematu sündmusega,“ lisas ta.
27 August 2014
  Kommentaarid