Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

President Ilves: toetades Euroopa Liiduga lõimumist toetab Moldova rahvas oma riigi ja tema kodanike edukat ja turvalist tulevikku
Eesti riigipea Toomas Hendrik Ilves saatis Moldova presidendile Nicolae Timoftile õnnitlused Moldova iseseisvuspäeva puhul.

„Moldova on Eestile heaks partneriks Euroopa Liidu partnerriikide seas. Veelgi enam, Moldova oma reformidega on eeskujuks mitmele teisele maale,“ kirjutas president Ilves, tervitades Moldova sügavamat lähenemist Euroopa Liidule ning ühendusega assotsiatsiooni- ja vabakaubanduslepingu sõlmimist.

„Olen kindel, et toetades Euroopa Liiduga lõimumist toetab Moldova rahvas oma riigi ja tema kodanike edukat ja turvalist tulevikku,“ rõhutas Eesti riigipea. „Siinjuures kordan seda, mida ütlesin meie kohtumisel mullu oktoobris Chișinăus: Moldova kuulub Euroopasse; Euroopas on teie rahva hing, teie minevik ja teie tulevik.“

President Ilves kinnitas veendumust, et Moldova ja Eesti koostöö erinevates valdkondades muutub üha tihedamaks ja igapäevasemaks ning Eesti jätkuvat valmisolekut jagada meie eurolõimumise kogemust ja selle õppetunde.
27 August 2014
  Kommentaarid