Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Noored naised röövisid eakat naist

Narvas röövisid kolm noort naist ööl vastu esmaspäeva vanurit, kellelt said saagiks mõnekümne krooni väärtuses asju.

Kurjategijad sisenesid kella 4.20 ajal Rahu tänaval elava 84-aastase Klavdja korterisse, ähvardasid vanurit noaga ja röövisid taskulambi, kaks tahvlit šokolaadi ning viis krooni, ütles Ida prefektuuri pressiesindaja BNS-ile.

Kannatanu hindas kahju 35 kroonile.

Viru ringkonnaprokuröri Innokenti Menšikovi sõnul vahistas politsei kuritöös kahtlustatavatena 1985., 1986. ja 1988. aastal sündinud naised.

"Esialgsetel andmetel küsisid noored naised esmalt kannatanult vett, siis võtsid aga noa välja, ähvardasid ja nõudsid raha," ütles Menšikov BNS-ile.

Kaks neiut on varem kohtulikult karistatud varavastaste kuritegude eest, üks noortest naistest on karistatud ka narkootikumide tarvitamise eest.

Neiud tunnistasid esimesel ülekuulamisel oma süüd täies mahus. Narva linnakohus otsustab röövlite vahi alla jätmise neljapäeval.  BNS

12 Jaanuar 2005
  Kommentaarid