Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Lambad pistsid nahka Hiina külarahva raha

PEKING, AFP-BNS - Kari näljaseid lambaid pistis nahka 100.000 jüaani (150.000 krooni) väärtuses rahatähti, mis Põhja-Hiina ühe küla elanikud ühiskassasse olid kogunud, teatas teisipäeval ajaleht Beijing News.

Shaanxi provintsi Linjiawani küla põllumees Zhang, kes on ühtlasi ka küla varalaekur, sattus meeleheitele, nähes, et lambad on koos heinaga ära söönud ka raha, mis ta oli heinakuhja alla peitnud.

Zhang lootis nii raha varaste eest kaitsta. Viimases lootuses veristas külarahvas 10 lammast, kuid nende magudest tulid välja vaid poolenisti äraseeditud rahatähtede räbalad.

Tükid liimiti küll kokku, aga terveid 100-jüaaniseid saadi väga vähe. Pank oli kaastundlik, kuid ei nõustunud siiski kõiki raharäbalaid vastu võtma, kirjutas leht, kust ei selgunud, kui palju raha külarahval lõpuks alles jäi. 


VNL 31/2006

25 August 2006
  Kommentaarid