www.vnl.ee

Ida prefektuur kutsub lumeskulptuuride võistlusele

Täna, 21.veebruaril, toimub Jõhvi keskväljakul Ida prefektuuri eestvedamisel Eesti Vabariigi 97. aastapäeva auks korraldatud lumeskulptuuride võistlus. Päeva jooksul valmivad lumest erinevad loomad.

Kell 13 algab Jõhvi keskväljakul lumeskulptuuride võistlus teemal „Eesti rahvusloom“. Tänase päeva jooksul valmivad keskväljakul skulptuurid erinevatest loomadest.

Samal ajal on keskväljakul oskusi demonstreerimas Ida prefektuuri koerajuht koos koeraga, piirivalvurid räägivad tööst roheliselt ja sinisel piiril ning noorsoopolitseinikud räägivad ennetusteemadel. Samuti on keskväljakule tulemas Päästeameti Ida päästekeskuse ja Viru Vangla töötajad, kes üritusel osalevad.

Jõhvi politseijaoskonna juhi Kalle Kuusiku sõnul on ürituse eesmärk tuua kokku inimesi, veeta meeldivalt aega ja tähistada ühiselt saabuvat Eesti Vabariigi aastapäeva. „Lumeskulptuuride teemaks valiti rahvusloom. Kes teab, äkki valitakse Eesti rahvusloom just täna tehtud skulptuuride seast?“ avaldas Kuusik lootust. Kuusik lisas, et võistlusel osalevad kooliõpilaste võistkonnad ja kolm riigiasutust.

„Üritusele on oodatud pered igas vanuses lastega. Kindlasti leidub kõigile midagi huvitavat ja kasulikku,“ sõnas jaoskonnajuht.

Valminud lumeskulptuuride avamine ja võitja valimine on Jõhvi keskväljakul kell 17.


   21 Veebruar 2015